503 514 899      kosmetologstarachowice@gmail.com

RF Frakcyjny Mikroigłowy SKINFRAX lifting, blizny, zagęszczenie skóry
OSOCZE
Mezoterapia igłowa - Filorga
Laser diodowy - depilacja owłosienia

ZAMYKANIE NACZYNEK - teleangiektazje

NA CZYM POLEGA ZABIEG ?

Zabieg polega na przyłożeniu elektrody do zmiany lub popękanego naczynka. Energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchnię skóry lub w obrębie jej nieregularności.
⦁ W momencie przepływu energii następuje efekt termokoagulacji (np. naczynka) lub termolizy - odparowania nieregularności skóry (np. ropnych krostek trądzikowych). Dzięki oddziaływaniu fal radiowych zabiegi wykonywane są całkowicie bezinwazyjnie (nie wymagają wkłuwania igły). Wykorzystanie fal radiowych zapewnia wysoką precyzję zabiegu, a dzięki pełnej kontroli i regulacji emisji metoda gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.
⦁ Zabieg trwa krótko i nie wymaga stosowania znieczulenia ale dla komfortu klienta przy większych powierzchniach stosujemy krem znieczulający.

W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg. Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i tolerowany przez klientów. Odczucie można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia. Nie wymagane jest stosowanie znieczulenia, choć przy wiekszych partiach stosujemy krem znieczulający dla Państwa komfortu.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU :
- nie wolno usuwać, drapać strupków/miejsc po zabiegu, gdyż może to prowadzić do powstania blizn,
- nie stosuj produktów drażniących lub z alkoholem do mycia twarzy. nie stosuj produktów wybielających, peelingów przez co najmniej 21 dni po zabiegu,
- nie wolno opalać się po zabiegu (do momentu zagojenia się miejsc zabiegowych). Zaleca się także unikać czynników oddziaływujących negatywnie na naczynia krwionośne np.: sauna, zabiegi krioterapii, itp. Stosuj krem z wysokim filtrem SPF, Chronić przed mrozem w okresie zimy (ochronne kremy, pudry) po zabiegu zaleca się zastosować, środek łagodzący lub maść z antybiotykiem, nie wolno myć miejsca poddanego zabiegowi przez przynajmniej 24 godziny i utrzymywać to miejsce suche, makijaż w miejscu poddanym zabiegowi można nałożyć po 24 godzinach najwcześniej.

Ze względów uwarunkowań genetycznycznych klienta, może byc konieczność powtórzenia zabiegu. Zapytaj swojego kosmetologa o szczegóły.


Zabieg ten można również wzmocnić zabiegiem IPL+RF na rumień w celu wzmocnienia naczyń.

Cena od 50 zł do 400 zł za sesje

Zapraszamy na bezpłatna konsultacje

Nasze efekty