503 514 899      kosmetologstarachowice@gmail.com

RF Frakcyjny Mikroigłowy SKINFRAX lifting, blizny, zagęszczenie skóry
OSOCZE
Mezoterapia igłowa - Filorga
Laser diodowy - depilacja owłosienia

Radio Frequency – THERMOLIFTING SKINFRAX

 

FALE RADIOWE to najnowsza i najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. Działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Radio Frequency działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki. Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż Radio Freqency absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.
Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Zabiegi fali radiowej dają następujące efekty:

 • likwidacja zwiotczeń - lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • poprawa napięcia policzków
 • poprawa owalu twarzy - likwidację tzw. „chomików"
 • obkurczenie zwisającego podbródka
 • złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
 • uniesienie opadających powiek górnych
 • wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek
 • wzmocnienie odporności skóry
 • poprawa krążenia krwi - lepsze odżywienie tkanek
 • odprężenie mięśni twarzy - łagodniejsze rysy twarzy
 • spłycenie blizn

Sensual Beauty w Starachowicach posiada kilka urządzeń z Radio Falą  między innymi SKINFRAX RF frakcyjny mikroigłowy i bezigłowy THERMAGE oraz RF z laserem biostymulującym. Rodzaj urządzenia jest dobierany indywidualnie do potrzeb skóry Klienta.

 

Skinfrax RF frakcyjny nieinwazyjny TERMOLIFTING

Termolifting to bezpieczne i efektywne zabiegi wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Zabiegi te nazywane są również bezinwazyjnym liftingiem skóry. Fale radiowe to zabiegi przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne. To zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej odwracający skutki starzenia skóry. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają.

Efekt jest natychmiastowy, od razu widać go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Ciepło powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki i cellulit. Wskazaniami do zabiegów falami radiowymi są: poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu, lifting twarzy i szyi odbudowa kolagenu, zwiększenie elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i podbródka, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, terapia zapobiegająca starzeniu – profilaktyka, kształtowanie sylwetki po porodzie, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud. Efektem zabiegów jest odbudowa nowego kolagenu oraz znaczna poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek i blizn

 

Jak działają fale radiowe? W trakcie zabiegu, na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne czyli powstające wewnątrz i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji. Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się go także na dekolt, dłonie ramiona, pośladki i uda. Jest skuteczny również w usuwaniu zwiotczenia skóry nad kolanami. W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność, widocznie wygładza się jej struktura. Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 procent, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Efekty zabiegu są trwałe. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.  Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są min: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy – botox, restylane, metalowe implantu w miesiącu zabiegu.