503 514 899      kosmetologstarachowice@gmail.com

RF Frakcyjny Mikroigłowy SKINFRAX lifting, blizny, zagęszczenie skóry
OSOCZE
Mezoterapia igłowa - Filorga
Laser diodowy - depilacja owłosienia

Oksybrazja

Oczyszczanie i złuszczanie o każdej porze roku

Promienna i świeża skóra o każdej porze roku? Teraz to możliwe! Poznaj Hydrabrazję, dzięki której będziesz mogła oczyszczać i złuszczać naskórek niezależnie od pory roku.

OXYBRAZJA – HYDRABRAZJA jest innowacyjnym zabiegiem oczyszczającym przeznaczonym dla każdego rodzaju skóry nawet wrażliwej i naczynkowej. Jest doskonałym sposobem walki ze zmarszczkami, suchością skóry, przebarwieniami czy trądzikiem. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku.

Efekty

Efekty działania Hydrabrazji są natychmiastowe. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się odświeżona, jaśniejsza i gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. W zależności od rodzaju skóry i jej problemów, najlepsze efekty przynosi stosowana w seriach od 3 do 7 zabiegów co 14 dni. Doskonale sprawdza się w połączeniu z dodatkowymi zabiegami nawilżającymi, ożywczymi czy rozjaśniającymi skórę twarzy.

Co daje oxybrazja?

Przede wszystkim odświeża, wygładza i rozjaśnia skórę. Przy głębszym działaniu można redukować przebarwienia, a nawet blizny. Mikrodermobrazja tlenowa usuwa złuszczający się naskórek, zaskórniki, zwęża pory. Zabieg redukuje również zmarszczki i wyrównuje pigmentację skóry.

Dla kogo mikrodermobrazja tlenowa?

Dla wszystkich osób, które dbają o skórę. To zbieg, który można wykonywać nawet przy bardzo wrażliwej skórze i przy cerze naczynkowej. Oxybrazję zaleca się szczególnie osobom z tłustą i trądzikową cerą. Dzięki złuszczaniu naskórka zmniejsza się grubość warstwy rogowej, poprawia ukrwienie skóry.

Przeciwwskazania

Oxybrazja nie jest zabiegiem inwazyjnym. Jednak w niektórych przypadkach lepiej go nie wykonywać. Odradza się mikrodermobrazję tlenową osobom po terapii leczenie trądziku retinoidami oraz ze stanami zapalanymi skóry. Osoby z łuszczycą, wirusową czy bakteryjną infekcją skóry i z chorobą nowotworową nie powinny poddawać się oxybrazji.

Ile razy należy wykonać zabieg, aby zobaczyć efekty?

Oxybrazję można wykonać jednorazowo przed ważnym wyjściem. Nie jest to zabieg inwazyjny dlatego nie ma ryzyka pojawienia się siniaków czy zaczerwienień. Po jednym zabiegu skóra powinna nabrać zdrowego koloru. Oxybrazję można też wykonywać w serii, szczególnie w przypadku skóry z bliznami potrądzikowymi. Zabieg wygładza i ujędrnia strukturę naskórka. Oxybrazja w serii odmładza również skórę, redukuje drobne zmarszczki, strumień tlenu z solą fizjologiczną stymuluje komórki do odnowy a także poprawia krążenie. W celu trwałych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów od 2-10 w odstępach od 1 tygodnia do 4 tygodni. W leczeniu trądziku zabieg powtarza się co 4 tygodnie, w celach odmładzających zaleca się, aby oxybrazję wykonywać co tydzień.

Zabieg ten idealny jest przed weselami, ślubami tak aby makijaż dłużej i lepiej zachował się podczas ważnego wyjścia.

Zapraszamy na konsultacje.