tel. :503 514 899      kosmetologstarachowice@gmail.com

RF Frakcyjny Mikroigłowy SKINFRAX lifting, blizny, zagęszczenie skóry
Mezoterapia igłowa - Filorga
Laser diodowy - depilacja owłosienia

Oczyszczanie twarzy (manualne)

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.

Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego.

 

Efekty:

  • głębokie oczyszczenie skóry
  • usunięcie martwych komórek naskórka
  • odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
  • wyeliminowanie zaskórników i wyprysków
  • poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy
  • stymulacja usuwania toksyn z tkanek
  • przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
  • przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

 

Zabieg ten może byc połączony z peelingiem kawitacyjnym, peelingiem węglowym, kwasami – peelingami chemicznymi, mezoterapią bezigłową, darsonvalem, mikrodermabrazją.

Manualne oczyszczanie może być zastosowane u bardzo młodych skór – oczywiście za zgodą Waszych rodziców/ opiekunów ;)

Zabieg dopasowujemy do Twojego typu skóry, nie wyciskamy na siłe zmian, tak by uniknąć uszkodzeń skóry. Nikt nie chce po zabiegu wygladać jak przysłowiowa biedronka ;) Po zabiegu dopasujemy Ci odpowiednią pielęgnacje domową tak aby na codzień nie zapychać porów.

 

Zapraszamy na konsultacje.